Нестандартні баки

Підприємство «ТАФ-87» спеціалізується на виготовленні сміттєвих баків та інших металевих конструкцій господарського призначення для ЖКГ, гаражних і дачних кооперативів, а також багатьох інших організацій і приватних осіб. У нас ви можете замовити не тільки типові моделі контейнерів для ПЕТ і ТПВ, які представлені на сайті, але і замовити проектування та виготовлення їх за індивідуальним проектом.

Нестандартні баки виготовляються зі сталевих листів гарячого або холодного прокату товщиною 1.2 / 1.5 / 2.0 мм. У процесі виготовлення застосовується все необхідне обладнання, зокрема верстати для різання та згинання металів. Кількість зварювальних робіт в процесі виготовлення ми намагаємося звести до мінімуму.

Всі вироби обов’язково покриваються шаром антикорозійного грунта ГФ-021 і можуть бути пофарбовані в будь-який обраний вами колір алкідної емалі ПФ-115.

Бокові ручки з куточка, петлі для транспортування, зливні отвори, кутові ніжки і передні ребра жорсткості з профілів, жорстка окантовка з кутика або труби – стандартні доповнення для бака, але ми можемо внести і будь-які інші зміни в конструкцію. Також у нас можна замовити кришку для бака з міліметрового сталевого листа з отвором під навісний замок.

Ціна на баки – договірна.

Сміттєві контейнери можуть бути виготовлені в посиленому варіанті, з урахуванням спеціальних вимог, також за індивідуальним проектом.

 Також можливий викуп Вашого бака з заміною його на новий.

 Гарантія – 12 місяців.

 

  • Доставка 150 грн. в район станцій метро Гагаріна, Спортивна, завод ім. Малишева.
  • Доставка 200 грн. в район станцій метро Радянська, Московський проспект, райони Одеської, станції Основи.
  • Доставка 250 грн. в інші частини міста.

У доставку включено наше вивантаження.

1нестандарт1нестандарт2нестандарт3нестандарт4нестандарт5нестандарт6нестандарт7нестандарт8Бак нестандартный (5)20160201_11474220160201_114803Бак 1,7 м куб (4)Бак нестандартный (1)Бак нестандартный (3)